Güvercin Yuvamız
Ben Güvercin Elif Yıldırım :) 66222332
Güvercin Yuvamız
Ben Güvercin Elif Yıldırım :) 66222332
Güvercin Yuvamız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doludizgin Yıllar Ailesinin Güvercin Yuvası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Güvercin Elif Yıldırım :)

YazarMesaj
emay96

emay96

Ben Güvercin Elif Yıldırım :) Empty
MesajKonu: Ben Güvercin Elif Yıldırım :)   Ben Güvercin Elif Yıldırım :) I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 11:25 pm

Biz Güvercin Ailesinin çenesi düşük ve deli üyelerinden biriyim Smile Gerçekten canım sıkıldığında çoook fazla konuşuyorum..Neyse 14 yaşındayım(ki yaşımdan mutluyum ayy küçükmüş falan demeyin), İstanbul'da yaşıyorum (Abiciğimden 76 km uzakta), SBS gibi tiksinç bir bela ile uğraşıyorum..Milletin ''Elif derslerin çok iyi neden salaklık yapıp oyunculuk okumak istiyorsun?'' laflarından nefret etsem de sanırım oyunculuğu sadece hobi olarak yapacağım..Valla çenesi düşük birine yakışmayabilir ama Klasik Müzik ve (yeni bir akım olarak değerlendirdiğim için onları ayrıca yazmak istedim) Okan Reis,Onur Toprak,Hemgin Çelik gibi amatör sanatçıları dinliyorum (Abiciğimin tavsiyesiyle tabi)..Sonraa sevgili babacığımın yönlendirmesiyle Latin Danslarıyla ilgileniyorum..Vee tabi ki fazlasıyla tiyatroyla ilgileniyorum.. Smile Benden bu kadar Smile Sizi seviyorum Güvercin kardeşlerim Smile

Ben Güvercin Elif Yıldırım :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elif'ten Roman Önerisi
» Ben Güvercin Ugur Gören
» emay96 Usta Güvercin Olmuştur
» Ben güvercin Esra Aska namı diğer realistarih